27 Mayıs 2013
Model:
Haber
Comments: 0

Sony’nin bir zamandır Android 4.1.2 güncellemesini bekleyen cebi Xperia S amaçlı güzel bilgi geldi. Sony’nin Fransa’daki Twitter hesabından yapılan açıklamaya göre korkak bir takım yapıları, güncellemeyi almaya başladılar.

Xperia S’e gelen bu güncelleme, cihaza yeni Walkman özellikleri, Album ve Movies uygulamalarına yenilikler, kilit ekranına yeni işlevler, tekrar boyutlandırılabilen widget’lar, taşınabilir veri kullanımını ek olarak güzel izleyebilme, ek olarak temiz  ” Bitiş uygulamalar” ekranı buna benzer yenilikler ekliyor.
Sony-Xperia-S
Xperia S’i güncellemek amaçlı onu USB’den bilgisayarınıza bağlayıp PC’nizdeki Sony Companion yazılımını çalıştırarak güncellemeleri denetleyebilirsiniz. Güncellemeden öncelik olarak bütün verilerinizi yedeklemeyi unutmayın. Telefonunuzu güncellemede izleyebileceğiniz 2. yollar ise onu Wi-Fi üzerinden yükseltmek. Bunun amaçlı Ayarlar > Telefon Ile Ilgili > Yazılım Güncellemeleri > Güncellemeleri Kontrol Et yolunu izlemeniz ehliyetli .

Sony’nin bir bir önceki amiral gemisi olan 4.3 inç’lik Xperia S, aşağı tarafında bulunan şeffaf çizgi ile dikkat çeken bir tasarıma sahip. Gücünü 1.5GHz çift çekirdekli işlemciden alan çökertme ,1GB RAM ve 12MP’lik kamerayla geliyor .

Bir önceki yazımız olan 6inçlik Nokia Casus Telefon başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

casus