whatsapp Takibi
whatsapp Takibi

Whatsapp Takip

Whatsapp ilk olarak hayatımıza girdiğinde ilk yıl için ücretsiz olduğu, sonrasında ise her yıl için 0,99 TL olarak ücretlendirileceği belirtiliyordu. Ancak uygulamanın popülerliğinin giderek artması sonucu kısa sürede Whatsapp’ın tamamen ücretsiz olduğu duyuruldu. Buna bağlı olarak kullanım oranı da her geçen gün arttı ve artık hemen herkesin sahip olduğu akıllı telefonların vazgeçilmez uygulamalarından biri oldu. Whatsapp ile sonradan eklenen özellikleri ile birlikte günümüzde online mesajlaşma dışında her türlü fotoğraf, video, ses kaydı ve dosya aktarımının yanı sıra sesli ve görüntülü görüşme de ücretsiz olarak yapılabilmektedir. Hikâye özelliğinin de eklenmesiyle bu uygulama bir mesajlaşma platformu olmaktan çıkıp âdeta bir sosyal medya platformu hâline dönüşmüştür. Bu durumda da hâlen en çok kullanılan akıllı telefon uygulamalarından biridir. Android, İos ya da Windows Phone olması fark etmeksizin tüm işletim sistemleri için uyumlu sürümleri bulunmaktadır. Bilgisayar üzerinden kullanımı mümkün olan Whatsapp Web de birçok kullanıcı tarafından tercih edilmektedir ve web sürümü üzerindeki tüm işlemler telefondaki uygulama üzerinde depolanmaktadır.

Tüm bu özellikleriyle Whatsapp dünya genelindeki kullanıcılar için vazgeçilmez bir konumdadır. En popüler yazılımlardan biri olması sebebiyle kullanıcıların en özellerini bünyesinde barındırmaktadır. Uçtan uca şifreleme ile korunduğundan dolayı bir telefon takip programı dışında takip edilmesi mümkün değildir. Yani, Whatsapp takip yapmak isteyen kişi muhakkak bir casus yazılım edinmelidir.

Casus yazılım teknolojisi ile Whatsapp takip dışında birçok telefon takip özelliğini kullanmak mümkündür. GPS ile konum takibi seçeneğinin yanı sıra telefon dinleme ve görüşme kaydetme özellikleri de mevcuttur. Aynı zamanda telefon dinleme programları sayesinde casus fotoğraf kaydı alabilir, galerideki tüm görsel içeriğe ulaşabilirsiniz. Rehbere ulaşım özelliği sayesinde tüm kayıtları ayrıntıları ile görebilirsiniz. Arama kayıtlarını görüntüleyebilir, tüm SMS içeriklerine erişebilirsiniz. Telefon kapalıyken dahi kullanabileceğiniz ortam dinleme özelliğinden bahsetmedik bile! Bu programın en cezbedici özelliği ise siz takibinize 7 gün 24 saat boyunca devam ederken, takip ettiğiniz kişinin bir an için bile bu durumun farkına varamaması! Üstelik tüm bunları uzaktan kontrolle gerçekleştirebiliyorsunuz.