Telefon Takip Etme
Telefon Takip Etme

Telefon Takip Programları

Telefon takip yapmak birçok insanın isteyebileceği bir şeydir. Bunu yapmak için ise casus yazılım olarak bilinen bir telefon takip programı satın almak yeterli olacaktır. Telefon takip programları akıllı telefonlar üzerine yüklenerek çalıştırılabilir. Sizden başka hiç kimsenin haberi olmadan, uzaktan kontrolle takip yoluyla tüm ayrıntıları size aktarır. Ayrıca herhangi bir teknik bilgi sahibi olmanıza da gerek yoktur. Kullanımı çok kolaydır. Casus telefon sizin için 7 gün 24 saat esasına göre mesaisine devam eder, aralıksız olarak çalışır.

Casus Yazılım İle Hangi Alanlarda Takip Yapılır

Telefon takip programı ile pek çok alanda takip yapılabilmektedir. Telefonun rehberi ayrıntıları ile görülebilmekte, hangi numara hangi isimle kaydedildiyse kolaylıkla öğrenilebilmektedir.. Ayrıca casus fotoğraf kaydı ve gizli video çekimi de yapılabilmektedir. Telefonun galerisine ulaşım da telefon takip programı ile oldukça kolaydır. Whatsapp, Viber, Hike, Line, Skype, Hangout, Kik gibi sosyal mesajlaşma uygulamaları üzerinden gelen ve giden tüm içerik kontrolünüz altında olacaktır. Dünya genelindeki 2 milyarı aşkın kullanıcı sayısı ile en büyük sosyal platform olma özelliğini taşıyan Facebook mesajlarına ulaşım da oldukça kolaydır. İstediğiniz yerden ve istediğiniz zaman ortam dinleme yapmanız da çok kolaydır. Üstelik takibi yapılan akıllı telefonun açık durumda olmasına dahi gerek yoktur. Bunun yanı sıra telefon dinleme ile telefon görüşmelerini anlık olarak takip edebilir, isterseniz görüşme kaydı yapabilirsiniz. GPS ile konum takibi özelliğini kullanarak mahalle, cadde ve sokak gibi ayrıntılı bilgilerle birlikte konum takibi yapabilirsiniz.

Casus Telefon Neden Kullanılır

Telefon takip programı birçok kadın ve erkek tarafından farklı amaçlarla kullanılabilmektedir. Son zamanlarda hâl ve tavırlarının değişmeye başladığını fark ettiğiniz, eşiniz ya da sevgiliniz içi telefon takip yapabilirsiniz. Kötü alışkanlıklar edinmesinden korktuğunuz çocuklarınız için bir telefon takip programı edinmek mücadelenizde fayda sağlayabilir. Bu sayede siz işinize bakarken aynı zamanda istediğiniz zaman yakınlarınızın da yanında olabilirsiniz. Zirveyi hedefleyen bir işveren olarak çalışanlarınızı daha yakından takip etmek ve personel düzenini sağlayabilmek adına casus yazılım kullanımını deneyebilir, sonucu kendi gözünüzle görebilirsiniz.