Telefon Takip Etme
Telefon Takip Etme

Telefon Takip Etme

Telefon takip programı adından sıkça söz edilmeye başlaması ile artık pek çok kişi tarafından bilinmekte ve bu programı kullanan kişiler tarafından da son derece yararlı bulunmaktadır. Bir casus yazılımın takip edilmek istenen telefona yüklenmesi ile kolay bir şekilde yapılan bu takip ile insanlar akıllarında yer alan pek çok soruya cevap bulabilmektedir.

Telefon Takip Programı Nasıl Kullanılıyor?

Çocuğunuzu gelecek tehlikelerden korumak ve gün içinde neler yaptığını bilmek istiyorsanız ya da eşinizin sizi aldatıyor olması ihtimali olduğunu düşünüyorsanız yapmanız gereken şey telefon dinleme programı kullanmaktır. Bu programı takip edeceğiniz telefona 3 dakika içinde yükleyebilir ve daha sonra da telefonu kullanan kişinin epostalarına, kısa mesajlarına, telefon rehberine whatsap yazışmalarına ulaşabilirsiniz. Bunlardan başka elde edebileceğiniz bilgiler ise kişinin gittiği yerlerin adres bilgileri,  ortam dinleme, telefon konuşmalarının dinlenmesi ve kayıt edilmesi, ortamdan belirlenecek aralıklarla fotoğraf çekilmesidir.  Bütün bu bilgiler ile sevdiklerinizi kötülüklerden korumanızı sağlarken aynı zamanda sizden gizli olarak yapılan bütün işleri öğrenmenizi sağlayacaktır. Bu şekilde hayatınızda olmaması gereken kişiler ile de yollarınızı ayırabileceksiniz.

Telefon Takip Hangi Telefonlar ile Yapılır?

Akıllı telefonların neredeyse hepsi telefon takip edilebilmektedir. Sadece iphone telefonlarda bu program yüklenmez bunun dışında android sistemi olan bütün telefonlara 3 dakikada yüklenir ve daha sonrasında da siz takip etmeyi bırakmadığınız sürece program çalışmaya devam eder. Bu programı iş yerinde çalışan elemanlarınızın iş saatlerinde neler yaptığını öğrenmek için de kullanmanız mümkündür. Böylece iş verimini düşüren elemanlarınız ile yollarınızı ayırabilirsiniz.  Bu yazılımın yüklendiği telefonu kullanan kişinin bunu anlaması ise imkansızdır çünkü program kendini telefonda gizler ve siz istediğiniz sürece de kişinin hayatını kontrol etmeye devam edebilirsiniz.