Telefon Takip Cihazları
Telefon Takip Cihazı

Telefon Takip Cihazı

Sevdiğiniz kişileri gün içinde adım adım takip edebilmek ve onların her yaptığını bilmek içinizin son derece rahat olmasını sağlardı değil mi? Bunu yapmanın pratik bir yolu var telefon takip programı kesinlikle ayrı bir cihaza gerek bırakmamakta takip edeceğiniz kişinin telefonuna yüklemeniz yeterli olmaktadır. Takip edilecek kişinin telefonunun android olması ile birlikte bu programı kendiniz sadece yönlendirmelere uyarak üç dakika içinde yükleyebilirsiniz. Bundan sonra da yanınızda olmasa da onun kimlerle konuştuğunu ve nereye gittiğini öğrenebileceksiniz.

Eşim Beni Aldatıyor mu Sorusu Cevap Buluyor

Eşinizin sizi aldattığından kuşkulanıyorsanız ve bunu bir türlü ispatlayamıyorsanız size casus yazılım yardım edecektir. Onun telefonuna yükleyeceğiniz bu yazılım sonrasında bütün telefon konuşmalarını dinleyebilir, ortam dinlemesi yapabilir, telefona gönderilen ya da gelen kısa mesajlar, resimleri görebilir, telefon ile çekilen resimlere ulaşabilir, ses ve video kaydı ile yapılan görüşmeleri belgeleyebilirsiniz. Gittiği yerlerin adres bilgilerine de bu şekilde ulaşabilirsiniz.  Sosyal medya hesaplarını kontrol edebilir telefondaki bütün uygulamalara ulaşarak istediğiniz uygulamanın kullanılmasına bloke koyabilirsiniz. Telefon rehberine ulaşmak da sizlere faydalı olacaktır. Bunlar ve daha pek çok özelliği ile eşim beni aldatıyor mu sorusunun cevap bulmasını sağlamasının yanında çocuklarınızı kötülüklerden koruma anlamında da çok faydalı bir programdır.

Personeli Takip Etme

İş yerinizde çalışan personelin mesai saatlerinde neler yaptığını ve ne konuştuğunu merak etmenize gerek yo çünkü onlara vereceğiniz iş telefonlarına telefon dinleme programı yüklemeniz ile onların işlerini düzgün bir şekilde yapıp yapmadığını anlayabileceksiniz. Bu yazılımın arlığının telefonda anlaşılmaması ile telefonu kullanan kişilerin önlem alması mümkün olmayacaktır. Yapılacak virüs taramalarında da kesinlikle anlaşılmamaktadır. Telefonunu sim kartının değiştirilmesi de bir engel oluşturmayacaktır.