Telefon Dinleme Programı
Telefon Dinleme Programı

Telefon Dinleme Programı

Gelişen teknoloji ile artık insanlar çocuğum gün içinde neler yapıyor, kötü arkadaşları ya da kötü alışkanlıkları var mı gibi soruların cevabını pratik bir şekilde bulabilmektedirler. Nasıl mı elbette telefon dinleme programı kullanarak. Bu yazılımı çocuğunuzun telefonuna yüklediğinizde belki de onun yanında olduğunuz anlardan daha fazla kontrol edebilme şansını bulacaksınız. Çünkü yanınızda telefonu ile uğraşırken ne yaptığını kimlerle mesajlaştığını görmeniz mümkün olmaz. Oysa casus yazlımı yüklediğinizde telefon rehberine ulaşabilir, gönderdiği ve ona gelen kısa mesajları görebilir, telefonu dinleyebilir, bulunduğu ortamı dinleyebilir ve gittiği yerlerin lokasyon bilgisine ulaşabilirsiniz. Sosyal medya hesaplarına ulaşmanız ise son derece önemli olacaktır çünkü buralardan gelebilecek büyük tehlikeler bulunmaktadır.

Telefon Takip Programı

Bu telefon takip programı en çok eşinin kendisini aldattığını düşünen kişiler tarafından kullanılmaktadır. Böylece eşinin kendisinden gizlediği bir hayatının olup olmadığını öğrenmek istemektedirler. Bu yazılımı eşinin telefonuna yükledikten sonra gizlenen gerçekleri öğrenen eşler gerekiyorsa hayatlarında radikal kararlar alabilmektedirler. Ses kaydı, ortamın video kaydını yapması ve resimlerini çekmesi ile de inkar edilecek bir şey bırakmamaktadır. Takip edilecek kişinin telefonunun andorid işletim sistemine sahip olması gerekmektedir. Bu yazılımın takip edilecek telefona yüklenmesi 3 dakika sürmekte ve anında çalışmaya başlamaktadır.

Telefon Dinleme

Adı telefon dinleme programı olsa da bu özel yazılım ile etrafınızda ki kişilerin sizden gizlediği hiçbir şey kalmamasını sağlamak elinizde olacaktır. Kullanması son derece pratiktir ve bilgileri anlık olarak almanız sağlandığı için arkanızdan çevrilen işleri öğrenmekte geç kalmayacak e önlemlerinizi alarak kurulan komploları boşa çıkartabileceksiniz. İş hayatınızda çalışanlarınızı ve hatta ortağınızı da bu programlar ile izleyebilir ve işlerinizin kötüye gitme sebebinin kimler olduğunu anlayabilirsiniz.