9 Ekim 2013
Model:
Genel
Comments: 0

telefon-dinleme-programiTelefon Dinleme Yazılımı bir cep telefonu dinleme ve takip programıdır. Hedef kişi bulmak için istediğiniz telefonun bilgilerine eş zamanlı ulaşarak tüm bilgileri  size özel hazırlanmış internet panelinize tüm bilgileri aktarı.. Eşinizin, sevgilinizin, çocuğunuzun yada çalışanınızın telefonuna yükledikten sonra , nerede olursanız olun kendi bilgisayarınız üzerinden tüm bilgilere ulaşabilirsiniz. Kendi belirleyeceğiniz bir kullanıcı adı ve şifreyle takip edilen kişinin haberi olmadan takip ve dinleme işlemlerini yapmanıza olanak sağlar.
Yenilenen Telefon Dinleme Programı, iki ayrı versiyon olarak satışa sunulmaktadır. Bu iki versiyonla yapabileceklerinizi aşağıda kısaca açıklamaya çalıştık…..
Aranan ve arayan numara takibi hedef telefon üzerindeki tüm gelen ve giden aramaların takibini yapmanıza yardımcı olur . Ayrıca her bir telefon için kaç defa arama yapıldığı, hangi zamanlarda arandığı ve konuşmanın ne kadar sürdüğünü görüntüleyebilirsiniz. Hatta aranan yada arayan numaranın sahibi telefon rehberinde kayıtlı ise direk olarak isim halinde görünecektir.
Msj Takibi hedef telefon üzerinden gönderilen yada hedef telefona gönderilen tüm mesajları görüntüleyebilmenize ve hatta okuyabilmenize olanak sağlar. Arama takibinde olduğu gibi saatlerini de görebilirsiniz. Ayrıca hedef telefon üzerinden silinmiş olsa bile , herhangi bir zamanda internet hesabınız üzerinden kontrol edebilirsiniz. Siz kendi hesabınızdan silene kadar kayıtlı olarak kalacaktır.
Yer Tespiti
GPS Yer Tespiti özelliği, hedef telefonun o anki konumunu ve tam olarak nerede bulunduğunu Google Maps üzerinden tespit edebilmenize olanak sağlar. “Eşiniz gerçekten halen iş yerinde mi?” – “Çocuğunuz bugün okula gitti mi yoksa kaçtı mı?” sorularına net yanıtlar artık SpyBubble’ın Yer Tespiti özelliğinde…
 Rehber Takibi
SpyBubble’ın Telefon Rehberi Takibi özelliği sayesinde telefon rehberinde kayıtlı olan tüm numaralar sizin internet hesabınıza aktarılacaktır.. Hedef telefon üzerinden silinse bile dilediğiniz zaman , dilediğiniz yerden ulaşabilirsiniz.
E-Posta Takibi
E-Mail Takibi özelliği sayesinde hedef telefon üzerinden gönderilen ve alınan tüm maillerin bir kopyası da sizin hesabınıza aktarılacaktır. Bu sayede tüm mail listesine anında ulaşabilme fırsatı da sizin olacak. Sizi aldatanlar tüm işleri mail üzerinden de hallederek zeki olduklarını düşünebilirler ama farkında olmadıkları bir şey var ki; attıkları her adımdan artık haberiniz var…
İnternet Takibi
URL Takibi sayesinde hedef telefonun tüm internet geçmişi artık bilgisayarınızda. Yani telefon üzerinden girilen her bir internet sitesini tek tek görebilme şansınız var. Çocuğunuzun hangi sitelerde dolaştığını, uygunsuz sitelere girip girmediğini görmek için tek yapmanız gereken bilgisayarınızı açıp hesabınıza girmek . Sonrası sadece iki tık uzağınızda…

 Fotoğraf Takibi

Standart Versiyonun son özelliği olan görseller takibi özelliği ise hedef telefon üzerinde kaydedilmiş yada çekilmiş her fotoğrafı sizin görebileceğiniz bir alana depolar. Belki şüphelendiğiniz kişi düzenli olarak resimlerini gizli bir yere depolayıp telefonundan siliyor olabilir . Ancak SpyBubble tüm fotoğrafları saniyeler içerisinde sizin hesabınıza aktarmış olacağından, onun için iş işten geçmiş olacak…

Bir önceki yazımız olan Ülkemiz Ve Dünya atılan tüm tweet kayıt alınıyor başlıklı makalemizde kaydediliyor, Tüm ve Tüm tweetler kaydediliyor hakkında bilgiler verilmektedir.

casus