12 Temmuz 2013
Model:
Haber
Comments: 0

Türkiye’nin en yenilikçi mobil kontak operatörü Avea, en iyi anlarınız amaçlı Sony’nin favori Sony Xperia Z1′i tarifeye ek 39 lira’den başlayan fiyatlarla cebinize getiriyor.

Ayrıca Avea’nın kampanyalı tekliflerinden faydalanarak Sony Xperia Z1 sahibi kalan ilk 200 kişiye Sony BTN200 Bluetooth kulaklık da ödül ediliyor.Avealılar, Sony’nin kamerasıyla farklılık yaratan zeki telefonu Sony Xperia Z1′e 24 ay veya 36 ay taahhüt vererek isterlerse tarifeye ek ayda 39 lira’den başlayan fiyatlarla ve ilk üç ay 100 MB web kullanım hediyesi ile; isterlerse 250 MB, 1 GB veya dört GB web paketli tekliflerden biriyle veya “Her Şey Dahil Olmak Üzere Paket” seçenekleriyle sahip olabilecekler. Sony Xperia Z1′e peşin fiyatına iki .199 lira ödeyerek sahip olmak isteyen Avealılara ise üç ay boyunca 250 MB web ödül edilecek . Ek Olarak Avea’nın kampanyalı tekliflerinden faydalanarak Sony Xperia Z1 sahibi kalan ilk 200 kişiye Sony BTN200 Bluetooth kulaklık da ödül edilecek.

Avea ile bitiş bilişim kameraya sahip zeki telefon cebinizde!
Sony’nin inanılmaz TRILUMINOS® ve  X-RealityTM ekran teknolojisine sahip kalan Xperia Z1, beş inç Full HD ekranıyla dikkatleri üzerine çekiyor. Prof fotoğraf çekim deneyimini garanti eden Z1′in kamerası 20.7 Megapiksel.
Akıllı toplumsal kamera uygulamalarıyla ek olarak eğlenceli bir dünya sunan Sony XPeria Z1′in “Social Live” uygulaması, telefondan çekilen bütün anların Facebook’ta eş zamanlı, “TimeShift” uygulaması ise iki saniyeye 61 manzara sığdırarak kullanıcılara yakaladıkları andaki en harika görüntüyü seçim şansını sunuyor.  Görsel arama fonksiyonunu üstlenen “Info-Eye” uygulaması, kullanıcılara telefonlarının kameraları ile sordukları objeler amaçlı hemen ilgilenen verileri sıralıyor.

Sony’nin Augmented Reality teknolojisini kullanıldığı “AR Effect” ile seçilen fotoğrafın üzerine telefonun kendisinin içinde bulunan eğlenceli animasyonları ekleyebilme şansı sunuluyor.

Üstün kamera özelliklerinin yanı sıra, Sony Xperia Z1 pil ömrünü dört katına civarında artıran Batarya STAMINA Modu’nu 3000 mAh’lık bataryası ile tüketicilerle buluşturuyor.  Su geçirmez ve toza sağlam Xperia Z1, suyun içinde müzik dinleme deneyimini de kullanıcılara sunuyor. Qualcomm®’un en kuvvetli mobil işlemcisi kalan Snapdragon 800′ü kullanan Xperia Z1, iki . iki GHz hızında çalışıyor.

Avea’nın 3G çift taşıyıcı teknolojisi Mobil Plus’la, en yüksek hızda web deneyimi Sony Xperia Z1′lere de taşınacak. Müşterilerine 81 ilde çift taşıyıcılı web teknolojisi Mobil Plus’ı sunan Avea, zeki telefon deneyimini de zenginleştiriyor. Türkiye’nin her ilinde 3G çift taşıyıcı teknolojisi Mobil Plus’ı aktif şebeke kontak kulesinde aktif hale getirerek 43 Mbps ile kullanıcı başına en yüksek hıza erişme olanağı sağlayan Avea, şuanda de Sony Xperia Z1′i  zeki edevat portföyüne ekliyor.

Müşterilerini en kaliteli ve bitiş stil zeki telefonlarla buluşturan Avea’nın çekici fiyatı avantajlı Sony Xperia Z1 kampanyası, 10 Ekim itibariyle Avea İletişim Merkezleri’nde Avealılar’ın  beğenisine sunuluyor .

Bir önceki yazımız olan Basit şüphe de olsa dinlerim! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

casus