SMS Takibi
SMS Takibi

SMS Takibi

Bir dönem Türkiye’de tüm cep telefonu operatörleri sınırsız SMS, 10.000 her yöne SMS gibi kampanyalarla gündeme çıktılar. Birçok genç bu kampanyalarla doyasıya mesajlaştı ve 10.000 gibi bitirilmesi zor mesaj limitleri daha 30 gün dolmadan tüketildi. Artık Whatsapp gibi çevrimiçi çözümler yoluyla mesajlaşmalar devam etse de birçok kadın ve erkek için SMS hayati değerini koruyor. İnternet paketi bittiğinde kullanılabilen SMS’ler kimileri için de daha pratik görünüyor ve her halükarda bu yolu tercih ediyor.

Bundan dolayı telefon takip yapmak isteyen kişilerin, takibi gerçekleştirecekleri program üzerinde SMS takibi özelliği olup olmadığını merak ediyor oldukları biliniyor. Yazılım mühendisleri bu talebe karşı casus yazılım kullanıcıları için SMS takibi özelliğini de kullanıcıları için sundu.

SMS Takibi Nasıl Yapılır

Casus telefon olarak da bilinen telefon takip programı aracılığı ile SMS takibi yapılabilir. Satın aldıktan sonra takibi yapılmak istenen telefona birkaç dakika içinde kurulması sonucu derhal çalışmaya başlar. Asla durmaz, duraklamaz. 7 gün 24 saat boyunca aralıksız olarak çalışmaya devam eder. Uzaktan kontrolle takip özelliği sayesinde nerede olursanız olun, istediğiniz zaman takibe devam edersiniz. Program sizin için sadık bir çalışan görevini üstlenir. Asla size ihanet etmez. Komutlarınızı eksiksiz olarak hızlı bir şekilde yerine getirir. Başarılı bir dedektif gibi, hiçbir ayrıntıyı atlamadan SMS takibi de dâhil olmak üzere casus yazılım tarafından sunulan tüm özelliklere ait takip sonuçlarını istediğiniz zaman size iletir.

Telefon Takip Programı Özellikleri

Başta SMS takibi olmak üzere birçok takip özelliğini casus yazılım sayesinde kullanmanız çok kolay. Facebook mesajlarına ulaşım imkânı bunlardan biri. Dilerseniz günümüzde SMS’e nazaran daha çok tercih edilen Whatsapp, Skype, Line, Viber, Hike, Kik, Hangout gibi çevrimiçi mesajlaşma uygulamalarını da kolaylıkla takip edebilirsiniz. Casus fotoğraf kaydı alabilir, gizli video çekimi yapabilirsiniz. Telefon dinleme özelliği sayesinde telefon görüşmelerini dinleyebilir, isterseniz görüşme kaydetme özelliği ile ses kayıtlarını alabilirsiniz. Rehbere ulaşım özelliği sayesinde telefonda kayıtlı tüm numaraları öğrenebilirsiniz. GPS ile konum takibi özelliğini kullanabilir, arama kayıtlarına ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda galeride bulunan tüm fotoğraf ve videolara da kolaylıkla erişebilirsiniz.