Telefon dinleme programları ile çocuklarınızın kimle arkadaşlık yaptığını öğrenebilir,Kötü arkadaşlar veya alışkanlıklarını önceden fark edip çocuklarınızı koruyabilir.Sevgilinizin,Nişanlınızın veya Kocanızın Kiminle nerde ne zaman konuştuğunu nerde bulunduğunu anından bilgisayarınızın başınan öğrenebiliyorsunuz.Bursa sık sorulan sorulara başlamadan önce en çok karıştırılan konu hakkında bilgi verelim;

Telefon dinleme programları kesinlikle sim kartlara yüklenen bir yazılım veya program değildir.Hedef kişinin telefonuna yüklenen casus bir yazılımdır ve sadece o telefonda çalışmaktadır.Bu sebeple almış olduğunuz telefon dinleme programını sadece hedef kişinin telefonuna yüklediğiniz telefonda kullabiliyorsunuz.

1-Telefon dinleme Yazılımı Almak istiyorum ama nasıl güvenebilirim sizlere?

Maxi yazılım Ülkemizde casus telefon dinleme yazılımlarını lisanlı olarak satan tek firmadır.Firmamızda 20 kişilik personelimiz ile gerek satış öncesi gerekse satış öncesi 7/24 destek vermekteyiz.Maxi yazılım müşterilerine güven vermek adına İstanbul 2 ofisi,İzmir ofisi,Ankara ofislerinden istediğiniz programı almasınız bile ücretsiz olarak deneme imkanı vermektedir.Böylece aklınızda kalan bütün soruları kendi gözünüzle görebiliyorsunuz.Sabit adreslerimiz kadromuz ile Maxi yazılım olarak telefon dinleme programlarına kredi kartı ile 12 ay taksit imkanı sunmaktayız.

2-Telefon dinleme yazılımını almak istiyorum ama nasıl kullanırım bilmiyorum?

Maxi yazılım olarak,Telefon dinleme programlarını isterseniz yerinde kuruyor ve teknik destek ekibimiz yerinde eğitim vermektedir.Programlar lisanlı olduğu için kesinlikle sadece sizin bildiğiniz bir şifre ile sadece siz özel bir panelden yazılımı kontrol ediyorsunuz.

3-Almış olduğumu programı telefonu kullanan kişi anlar mı?

Bu soru kesinlikle hayırdır.Programlar kesinlikle %100 garantili olarak çalışmaktadır.Bu konuda bir örnek vericek olursak Programı yüklemiş olduğunu anroid işlemcili telefon teknik servise gitmesi durumunda  bile yüklenen yazılım tamamen gizli olarak çalışmaktadır.

Kayıtlara Nasıl Ulaşacaksınız?

Telefon dinleme yazılımı hedef telefona yüklendikten sonra ayrıca size özel bir panel yapılmaktadır.Bu panel sadece sizin bilginiz ile girebilceğiniz bir şifre verildikten sonra bu panelden bütün bilgilere ulaşabilirsiniz.Örnek olarak hedef telefonun dün yaptığı telefon konuşmalarını yoğun temponuzdan dolayı dinleyemediniz bu sebepe dünkü yapılan bütün telefon görüşmelerini panelinizden bağlanıp görebilir.Bütün atılan mesaj bilgilerini görebilirsiniz.

Nasıl Ortam Dinlemesi Yapabilirim ?

Casus telefonu uzaktan kontrol ettiğiniz tlefon ile bir kez özel kısa mesaj attığınız zaman telefonun hopörler özelliği aktif olarak çalışmayabaşlıycak aynı zamanda ortamaki bütün konuşmaları kayıt altına alıcaktır.

Casus Telefonla Yapılan Görüşmeleri Nasıl Dinleyebilirim?

Cevap: Casus Telefon Bir Yeri Aradığında Yada Hedef Telefon Arandığında Bu Size Anında Telefonunuza Mesaj Olarak Bildirilecektir. Casus Yazılımımız Aracığıyla Hedef Telefonu Arayarak Gizlice Konuşmaya Dahil Olabilirsiniz.

Mesaj ve Arama Kayıtlarını Nasıl Takip Edeceğim ?

Telefon dinleme programı aldığınız zaman sizin için hazırlanmış olan panelden girip Mesaj Bilgilerini,Numara,Tarih,Saat Olarak Detaylı Bir Şekilde Casus Program Tarafından Size Mesaj ile Anında Gönderir.

Dinleme Yapmak İstediğimde Numaram Gözükür mü? ve Arama Kayıtlarında Kayıtlı Olur Mu?

Cevap:Casus Program Kesinlikle Sizin Numaranızı Casus Telefonda Göstermez ve Arama Kayıtlarına Kayıt Etmez.

Herhangi Bir Telefondan Dinleyebilir miyim? Aradığım Telefonun Önemi var mı?

Cevap: Sizin Telefonun Hiçbir Önemi Yok. Herhangi Bir Telefondan Dinleme ve Takip Yapabilirsiniz.

 

casus