Samsung Telefon Dinleme Programı

Samsung Telefon Dinleme
Samsung Telefon Dinleme

Her model Samsung  telefona uyumlu olan Samsung  telefonlar için hazırlanmış olcan casus yazılım ile artık hedef kişi nerde olursa olsun anlık olarak telefon görüşmlerini kayıt edebilirsiniz.Maxi yazılım güvencesi ile tüm Samsung  telefonlarınız 30 dk içinde casus telefona garantili ve eğitim desteği ile dönüştürülür.Unutmayın Maxi yazılım olarak satmış olduğumuz tüm yazılımlar Lisanlı yazılımlardan ve %100 garantilidir.İsteyen Müşterilerimiz İstanbulda,İzmir,Ankara da bulunan ofislerimizde ücretsiz olarak yazılımlarımız deneyebilirler.

SPY Kontrol, Samsung recorder 2013-2018 yılları arası, en çok satışı yapılan programlardan biridir. SPY Kontrol, Samsung telefon dinleme programı ile anlık olarak yer tespiti yapabilir,E-mail kayıt görebilir,Mesaj kayıtlarını görebilir ve programın artık 2018 versiyonu ile hedef telefonda çekilmiş bütün fotoğrafları görebiliyorsunuz.

Etraftaki bütün sesleri kayıt eder ve dinleyebilirsiniz.Örnek olarak çocuğunuz bilmediğiniz bir ortamda olduğ anda hemen evinizde bir tıklama ile nerde kimle ne konuştuğunu kimlerin çocuğunuzu kandırdığını öğrenebiliyorsunuz.

Samsung telefon dinleme programının en büyük özelliklerinden biride nokta yer tespit yapma özelliğidir.Düşünün çok uzaklarda bir sevdiğiniz veya çocuğunuz var ve birden bire telefonu kapandı ve saatler ulaşamıyorsunuz bu telefon dinleme yazılımı ile hedef kişinin anlık olarak yerini bulabiliyorsunuz.

Samsung Telefon Dinleme Programının Özellikleri

Ortam Dinleme Ses Kaydı

Samsung casus ses kayıt programında isterseniz telefonun ortamındaki sesleri casus telefona kod göndererek ortamdaki sesleri kaydedilmesini sağlayıp, takip panelinizden dinleyebilirsiniz.

Telefon Dinleme Ses Kaydı

Samsung casus ses kayıt programı yüklü telefonda yapılan görüşmeleri otomatik olarak kaydeder isterseniz ses kayıtlarını takip panelinizden dinleyebilirsiniz.

Arama Bildirimi

Casus telefona gelen ve giden aramaları anında kendi yönetici telefonunuzdan görebilirsiniz. Gelen ve giden arama geçmişini konuşma sürelerini tarih ve saat bilgilerini de detaylı olarak mail panelinizden de görebilirsiniz.

SMS & Mesaj Takip

Casus telefona gelen ve giden SMS leri hangi numaradan geldiğini ve hangi numaraya gittiğini içeriğiyle beraber ve rehberdeki isim bilgisiyle takip panelinizden görebilirsiniz.

GPS Nokta Yer Tespit

Takip edilen casus telefonun bulunduğu bölgeyi size çok az yanılma payı ile nokta yer tespiti yaparak bulunduğu bölgeyi takip panelinizden görebilirsiniz.

  •  En düşük uygun fiyat
  •  Tüm tamamen aktif özellikleri
  •  Yaşam süresi kullanım hakkı
  •  İşleri dünya çapında
  •  Tüm dilleri desteklemektedir
  •  Orijinal imzalı yazılım 
  •  % 100 güvenli ve gizli 
  • Aylık ücret yok
  • Değişim Hakkı

Yasal cep telefonu casus yazılım kullanıyor?

Bu sorunun cevabı evet. Bu teknoloji gözetim şirketleri ve devlet kurumları tarafından tüm dünyada kullanılmaktadır. Bu bir araçtır ve herhangi bir araç gibi yasal veya gayri meşru nedenlerle kullanılabilir. Bu yazılımın yasadışı kullanımı bir örnek böyle bir şirket casusluk ya da taciz gibi amaçlıdır. Telefon genellikle mülkiyet olduğu için casus yazılım tipik meşru kullanımı bir çalışan ya da çocuklar izlemektir. Eğer herhangi bir kullanım ilgileniyorsanız kuralları farklı yargı arasında geçiş çünkü o zaman kesinlikle yasal bir profesyonel tavsiye almalısınız.

Bu programları yüklemek fiziksel erişimi olması gerekiyor mu?

Uzak bir yükleme yapmanızı sağlayacaktır var hiçbir gözetim programı yoktur, çünkü evet, bu. Bu nedenle söz konusu mobil elde etmek ve daha sonra indirmek ve üzerinde ürün kuracağız. Bunu tamamlamak için en az on dakika sürer aslında endişelenmenize gerek yok böylece karmaşık değildir.

Ne şu anda kullanmak için en iyi uygulamalar nelerdir?

Bu Samsung casusluk söz konusu iki iyi uygulamalar SpyBubble ve Mobistealth vardır.Bunlar bugün piyasada bulabileceğiniz iki en güvenilir ürünlerdir. Ancak söz konusu kişi ile ne olup bittiğini keşfetmek mümkün olacak farklılık vardır sahiptir. Eşiniz aldatıyor ya da çalışan çalmak ise o zaman bilir. Orada özellikleri hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız o zaman bizim yorum bölümünü okuyun.

Satın aldığınız Samsung casus ses kayıt kayıt programını başka bir telefona zaman sınırı olmaksızın ve ücretsiz aktarabilirsiniz.