Monitor Minor
Monitor Minor

Monitor Minor

Dünyanın kalabalıklaşması ve artık bütün tehlikelerin her insan için var olması ebeveynler için çocuğumu bu kötülüklerden nasıl koruyabilirim sorusunun sorulmasına neden olmaktadır. Gelişen teknoloji bu soruya cevap olarak Monitor Minor geliştirmiştir ve bu saye artık anne babalar çocuklarını fark ettirmeden izleyebilmektedirler. Android telefonlara yüklenebilen bu Monitor Minor yazılım kendisini gizlemekte ve kullanan kişi telefonda bu yazılımın olduğunu kesinlikle görememektedir. 3 dakika içinde yüklenen program anında çalışmaya başlamaktadır. Daha sonrasında istendiği gibi kişi telefon yanında olduğu her an izlenebilmektedir.

Monitor Minor Telefon Takip Programı Nedir?

Filmlerde görülen telefon takip etme artık Monitor Minor ile bütün insanların yapabileceği bir şey olmuştur. Bunun için Monitor Minor casus yazılımın kişinin telefonuna yüklenmesi yeterlidir. Yüklendiği andan itibaren de kişinin gittiği yerlerin lokasyon bilgilerini vermekle kalmayacak bunun yanında ortamın dinlenmesi, telefon konuşmalarının dinlenmesi,  telefonla çekilen resimlere ulaşma, video kaydı, belli aralıklarla resim çekilmesi, e-postalarının kontrol edilmesi ve daha başka pek çok özelliği ile istediğiniz bütün bilgilere ulaşmanızı sağlayacaktır. Bu bilgiler ile o kişinin sizden gizli hiçbir şey yapması mümkün olmayacaktır. Son derece faydalı bir program olması ile gittikçe daha çok insan tarafından kullanılmaya başlanmıştır ve bu şekilde insanlar hayatlarına doğru kişiler ile devam edebilmeyi başarmaktadırlar.

Monitor Minor Telefon Dinleme Programını Kimler Kullanıyor?

İnsanların özel hayatlarında sevdiklerini kontrol edebilmek amacıyla kullandığı Monitor Minorldatıldığını düşünen eşler tarafından çok fazla tercih edilmektedir. Bir dedektif gibi eşlerini takip etmelerini sağlayan bu program ile boş kıskançlıklar yaşamaktan kurtulmaktadırlar. Büyük küçük pek çok iş yerinde de iş verenler çalışanların mesai saatlerinde eler yaptığını öğrenmek için bu programı kullanmakta ve verimli elemanlar ile çalışarak işlerinin de verimli olmasını sağlamaktadırlar.