Messenger Takibi
Messenger Takibi

Messenger Mesaj Takibi

Dünya’nın en büyük sosyal ağı 2 milyardan fazla aktif kullanıcısı bulunan Facebook’tur. Facebook, dünyadaki gelişmelere de kayıtsız kalmamaktadır ve kullanıcıların ilgisini çeken hemen her özelliği bünyesine katmaktadır. Messenger da geçtiğimiz yıllarda Facebook ailesine katılmıştır. Facebook’un mesaj servisi hâline gelmiştir. Hatta birçok akıllı telefonda SMS servisi olarak da kullanılabilmektedir.

Bu kadar büyük ve aktif bir platform olan Facebook üzerinden her gün milyonlara mesaj gönderilmektedir. Bu mesajların içeriği bazı insanlar için hayati önemde olabilmektedir. Bundan dolayı telefon takip yapacak insanlar için Messenger mesaj takibi ve Facebook mesajlarına ulaşım oldukça önemli bir özellik olarak görülmektedir. Günümüzde her yaştan ve her sosyal gruptan birçok kadın ve erkek Facebook kullanıcısıdır ve Facebook da dâhil olmak üzere sosyal medya hesaplarını akıllı telefonları aracılığı ile yönetmektedir. Bundan dolayı Messenger mesaj takibi yapmak isteyen insanlar, telefonlardaki diğer kullanım alanlarını da yakından takip etmek için bir telefon takip programı edinebilirler.

Sevgilinizin ya da eşinizin ihanetinden şüpheleniyorsanız, çocuklarınızın kimlerle arkadaşlık ettiğini merak ediyor ve onları olası kötü alışkanlıklardan korumak istiyorsanız, bakıma muhtaç anne ya da babanızın her an yanında olmak istiyor ama olamıyorsanız, iş yerinde çalışanlarınızın gerçek düşüncelerini ve performans durumlarını görmek istiyorsanız casus yazılım teknolojisi tam da size göre.

Casus Telefon İle Hangi Alanlarda Takip Yapılabilir

Bir casus telefon aracılığı ile Messenger mesaj takibi ve Facebook mesajlarına ulaşım gibi özelliklerin yanında birçok takip alanı bulunmaktadır. Ayrıntılı olarak SMS takibi yapılabilmektedir. Whatsapp, Skype, Line, Viber, Kik, Hike, Hangout gibi günümüzün popüler sosyal mesajlaşma uygulamaları üzerinden gelen ve giden tüm içerik eksiksiz olarak görülebilmektedir. Casus fotoğraf kaydı alınabilmekte, gizli video çekimi yapılabilmektedir. Telefonun rehberine ulaşım imkânı sayesinde hangi numara, hangi isimle kaydedilmiş, kolaylıkla öğrenilebilmektedir. Ayrıntılı arama kaydı takibi sayesinde kim, ne zaman aramış, kaç dakika boyunca konuşma devam etmiş gibi bilgilere erişebiliyorsunuz. Telefon kapalı dahi olsa, kolaylıkla ortam dinleme yapabilir, siz yokken ortamda neler konuşulmuş öğrenebiliyorsunuz. GPS ile konum takibi özelliği ile anlık olarak ayrıntılı konum bilgilerine erişebiliyorsunuz. Aynı zamanda galeriye ulaşarak tüm fotoğraf ve videoları görüntüleyebiliyor, ses kayıtlarını dinleyebiliyorsunuz.