Line Takip
Line Takip

Line Takip

Line, akıllı telefonlar üzerinde çalışabilen popüler bir online mesajlaşma uygulamasıdır. Japon yazılımcılar tarafından geliştirilen bu program mesajlaşma dışında sesli ve görüntülü arama ile fotoğraf, video ve dosya transferini ücretsiz bir şekilde yapmaya yarıyor. Bu yönüyle Whatsapp kadar olmasa da Türkiye’de ciddi bir kullanıcı kitlesine hizmet veriyor. Telefon takip yapmak isteyen insanlar, takip ettikleri kişinin telefonundaki tüm ayrıntılara hâkim olmak istedikleri için Line uygulaması üzerinden gelen ve giden mesajlara da ulaşma gereksinimi duyabiliyorlar. Bu sebeple, bir casus yazılım sahibi olmanızla birlikte Line programı üzerindeki tüm ayrıntılara da ulaşabiliyorsunuz.

Telefon takip programı sadece Line takip görevi görmüyor. Bunun yanında aklınıza dahi gelmeyecek birçok ayrıntıyı toparlıyor ve size istediğiniz an gece ya da gündüz demeden rapor veriyor. Line dışında Whatsapp, Kik, Hike, Viber, Skype ve Hangout gibi popüler mesajlaşma uygulamalarını da takip etmenize yarıyor. Ayrıca Facebook mesajlarına ulaşım da kolaylıkla sağlanabiliyor. Tüm bunların dışında telefon dinleme, görüşme kaydetme ve ortam dinleme özellikleri etkin bir şekilde kullanılabiliyor. Telefon rehberine kolaylıkla ulaşılabiliyor ve hangi numaranın hangi isimle kaydedildiği öğrenilebiliyor. Kullanıcı dilediği zaman uzaktan kontrolle takip özelliğini kullanarak casus fotoğraf kaydı yapabiliyor. Telefonun galerisine ve ses kayıtlarına erişebiliyor. Ayrıca tüm ayrıntıları ile arama ve SMS kayıtlarını görüntüleyebiliyor. Hangi numara, ne zaman aramış, kaç dakika boyunca görüşme devam etmiş gibi soruların yanıtları kolaylıkla alınabiliyor. Üstelik siz bunları yaparken takip edilen kişi hiçbir şekilde durumdan haberdar olamıyor. Tüm bunlar için tek yapmanız gereken, alternatiflerine göre oldukça az masraflı ve güvenilir bir casus yazılım satın almak.

Telefon takip birçok farklı amaçla, farklı kişilere yönelik yapılabilir. Sevgilinizin ihanetinden şüpheleniyor ve bu konuyu tamamıyla açıklığa kavuşturmak istiyorsanız, kötü alışkanlıklar edinmesinden korktuğunuz çocuğunuzun kimlerle neler konuştuğunu merak ediyorsanız, Alzheimer ile mücadele eden anne ya da babanızın siz yokken ne gibi gereksinimleri olduğunu bilmek istiyorsanız ya da şirketinizde çalışan personellerin gerçek performanslarının ne olduğunu öğrenmeniz gerekiyorsa siz de ihtiyacınıza uygun bir casus yazılım satın almalısınız.