cagriWeb sitelerinde ve internet ortamında ajan telefon yada telefon dinleme  yazılımı satan birden çok internet sitesi mevcut, birkaç ciddi firma haricinde hiç bir web sitesinde sabit bir telefon,cep telefonu bilgisi veya  çok çok yüksek fiyatlardan mahsul satmaktadırlar bunla bereber çoğu kullanıcıya telefon dinleme programı altaında bir çok yanlış yazılım  satılmaktadır.

Zira yazılımlara verilen takma adlar müşterilerinin kafasını her an karıştırmaktadır, Maxi yazılım olarak web sitelerimizden satışını yaptığımız yazılımlar ilk olarak söylemek istetirizki lisanlı ve %100 garantili yazılımlardır.yazılımlarımız üretici firmanın belirlediği dünya standartları isimleri ile satılmakta olup, her satılan ürünün ayrıntılı olarak kurulumu ve eğitim desteği vardır.

Telefon dinleme  yazılımlarında Maxi yazılım ‘ yeğlemek etmeniz amaçlı birden çok neden var, sitemizde satışını yaptığımız yazılımlarımızın çabucak hemen hepsinin en ideal paha garantisi altında sözleşmeli olarak satışını yapmaktayız, kim benzer yazılımlara öbür isim ismi altında ek olarak çok ücret itfa etmek isterki ? ajan telefon ve PC yazılımlarımızın bir kısmını kendimiz üretiyor bir kısmını ise öbür ecnebi ülkelerdeki hal ortaklarımızdan gerçekleştirme ediyoruz. Yazılımlarımızın direk üreticiden bitiş kullanıcıya ulaştırmamız sonucu, düşük kar payı yardımıyla en düşük paha üzerinden bitiş kullanıcıya satışını yapmaktayız.

Farklı sitelerde çok yüksek rakamlardan alacağınız yazılım ile sitemizdeki yazılımların benzer olduğunu tasarruf kodlarından ve dosya boyutlarından anlamanız olabildiğince kolaylık ,satın almadan öncelik olarak tasarruf kodlarını ve dosya boyutlarını sorabilir, mukayese yapabilirsiniz.

kurumsalBu tarz ajan telefon ve PC yazılımlarının tasarruf kılavuzları en az yazılımın kalitesi kadar mühim olduğunu unutmayın, bayağı anlaşılmaz kusursuz çevirisi yapılamış tasarruf kılavuzları sebebinden ve yazılımı kullanımını kusursuz anlayış edememekten, takip ettiğiniz kişiye yakalanma riskiniz olabildiğince yüksektir. Sitemizdeki bütün ürünlerin ayrıntılı tasarruf kılavuzları mevcuttur, yazılımlarımızı satın aldığınızda mail adresiniz üzerinden, çalışma saatlerimiz dâhilinde yazılımınızı ve tasarruf kılavuzunu 2 saat buna benzer kısaltarak bir sürede teslim alabilirsiniz .

casus