Gps Konum Takib
Gps Konum Takib

GPS Konum Tespiti ve Takibi

Günümüzün en çok kullanılan teknolojik aletleri akıllı telefonlardır. Bundan on yıl öncesine kadar birbirinden farklı birçok cihaz sayesinde ancak yapabildiğimiz işlemleri bugün tek bir akıllı telefon vasıtasıyla yapıyoruz. Durum böyle olunca, bir başka insanı takip etmek isteyen kişiler de hemen telefon takip alanına yöneliyorlar. Bu sayede insanların hayatının neredeyse tamamını kontrol ettiği akıllı telefonlara yüklenecek küçük bir yazılım sayesinde kolaylıkla telefon takip yapılabiliyor. Casus yazılım olarak da bilinen bu programlar sayesinde takip yapacak kişilerin hiç kimseden yardım almasına ya da herhangi bir teknik bilgi sahibi olmasına da gerek yok. Üstelik takip edilen kişi, yazılımın özelliği sayesinde hiçbir şekilde takip edildiğini anlayamıyor. Bu sayede takip yapan kişi de uzun süre rahatlıkla takibine devam ediyor. Casus telefon üzerinde bulunan en önemli özelliklerden biri de uzaktan kontrolle takip imkânının bulunması olarak görülüyor. Bu sayede mesafelerin önemi kalmıyor ve her nerede olursanız olun size özel takip paneli sayesinde kolaylıkla ve kesintisiz olarak takibiniz sürüyor.

Telefon Takip Programı İle Neler Yapılabilir?

Bir casus yazılım kullanarak beklentinizin çok üzerinde işlemi, kolaylıkla yapabilirsiniz. En önemli özelliklerden biri olan GPS ile konum takibi özelliği sayesinde herhangi bir ek donanım ya da teknik bilgi sahibi olmanıza gerek kalmadan mahalle, cadde ve sokak bazlı olarak anlık konum bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Bu önemli özellik dışında, telefon dinleme yapabilirsiniz. Tüm görüşmeleri anlık olarak dinleyebilirsiniz. İsterseniz görüşme kaydetme seçeneği ile konuşmayı kayıt altına alabilirsiniz. Ayrıntılı olarak arama kayıtları ve SMS dökümlerine ulaşabilirsiniz. Kim, ne zaman aramış, kaç dakika boyunca görüşme devam etmiş gibi sorularınıza cevap alabilirsiniz. Telefonun rehberine ulaşabilir, kim nasıl kaydedilmiş anında öğrenebilirsiniz. Ortam dinleme yapabilirsiniz. Üstelik bunun için telefonun açık konumda bulunmasına dahi gerek yoktur. Facebook mesajlarına ulaşım özelliği sayesinde bu platform üzerinden gelen ve giden tüm içeriği görebilirsiniz. Whatsapp, Skype, Line, Viber, Hike, Kik, Hangout gibi popüler anlık mesajlaşma uygulamalarındaki hareketleri inceleyebilirsiniz. Casus fotoğraf kaydı alabilir, gizli video çekimi yapabilirsiniz.