Gizli Video Çekimi
Gizli Video Çekimi

Gizli Video Çekimi

Kıskançlık, insanoğlunun en kötü huylarından biri olsa da bu duygunun en önemli sebebi yoğun sevgidir. İnsan, sevdiğini kıskanır. Kimi zaman bu duygusunun önüne geçemez ve olmadık işler yapmaya kalkar. Sevdiği insan, kendisi ile birlikte değilken neler yapıyor, bunu bilmek, hatta görmek ister. Bu işlemi yapabilmek için hiç kimseyi takip etmesine ya da kimseye takip ettirmesine gerek yoktur. Çok daha masrafsız, kolay ve yakalanma riski olmayan bir çözüm daha vardır. Bu çözüm, teknolojinin bir hediyesidir. Casus yazılım da denilen bir telefon takip programı bu işlemi yapmada size yardımcı olacaktır. Üstelik sonuna kadar da sadık kalması garantilidir.

Gizli Video Çekimi Nasıl Yapılır?

Gizli video çekimi işleminin de dâhil olduğu birçok telefon takip işlemini yapabilmek için casus telefon sahibi olmanız gerekmektedir. Bunun için kesinlikle yeni bir telefon almanız gerekmez. Satın aldığınız yazılım bir internet bağlantısı yardımı ile takip etmek istediğiniz cep telefonuna indirmeniz yeterlidir. Sonrasında birkaç küçük dokunuş yardımı ile bu programın ayarlamalarını yapabilir, derhal kullanmaya başlayabilirsiniz. Kullanımınız için size özel kolay kullanıma sahip bir uzaktan kontrol paneline erişim hakkı verilecektir. Bu sayede nerede olursanız olun, istediğiniz zaman telefon takip yapabileceksiniz.

Telefon Takip Programı Özellikleri

Gizli video çekimi yapmak amacıyla edindiğiniz casus yazılım beklentinizin çok üzerinde özellikleriyle size hizmet edecektir. Bu yazılım ile isterseniz telefon dinleme yapabilir, isterseniz görüşme kaydı alabilirsiniz. Telefonun rehberine erişebilir, kimin nasıl kaydedildiğini anında öğrenebilirsiniz. GPS ile konum takibi özelliği sayesinde istediğiniz zaman takip ettiğiniz kişinin anlık konum bilgisini görüntüleyebilirsiniz. Telefon kapalı konumda olsa dahi dilediğiniz zaman ortam dinleme yapabilirsiniz. Telefonun galerisine ulaşabilir; tüm resim, fotoğraf ve videoları görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca telefonda bulunan ses kayıtları ile dosyalara da erişebilirsiniz. Facebook mesajlarına ulaşım imkânını değerlendirebilir, bu platform üzerinden gelen ve giden tüm mesajları görüntüleyebilirsiniz. Whatsapp, Viber, Skype, Line gibi popüler mesajlaşma uygulamaları üzerindeki tüm içeriği ayrıntıları ile görebilirsiniz. Dilediğiniz zaman casus fotoğraf kaydı alabilirsiniz. Tüm arama kayıtları ile SMS dökümlerine de en ince ayrıntısına kadar kolaylıkla ulaşabilirsiniz.