7 Ağustos 2014
Model:
Genel
Comments: 0

Gelişen teknoloji ile birlikte telefon dinleme yazılımları oldukça gelişmiş düzeydedir.Artık yakınlarımızın merak ettiğimiz kişilerin mesajlarını,nerde olduğunu ,hangi ortamda kimler ile konuştuğunu öğrenmek çok kolaydır.

Şuanda piyasada bir kaç profesyonel yazılım firması Amerika iş ortamkları ile birlikte bu yazılımları profesyonel olarak paket şeklinde satmaktadır.Telefondinlemeprogrami.org güvencesi ile telefondinlemeprogrami.org aldığınız yazılımlar %100 garantili ve deneme şansınız vardır.İstanbul’da 3 farklı noktada bulunan ofislerimize gelip yazılımları neyebilir ve telefonuzda uygulamalı olarak görme şansınız vardır.

Casus SMS yönlendirme modülü sayesinde kafanızdaki soru işaretleri birer birer kaybolacak. Üstelik istediğiniz zaman bir sms komutu gönderip mesaj yönlendirme uzaktan devre dışı bırakabilir ve izleme yapmak istediğiniz an tekrar açabilirsiniz üstelik uzaktan yönetim özelliği ile daha fazlasını yapabileceksiniz.Telefon dinleme yazılımı firmanın belirli bir yerde ofisi olup olmadığına,gerek satış öncesi gerekse satış sonrası teknik desteğine ve yazılıma nasıl bir güvence verdiğine çok dikkat edin

Casus telefon yazılımını isteğimde iptal edebilecekmiyim ?

Casus telefona bir sms göndererek yazılımı aktif veya deaktif duruma getirebilirsiniz. Siparişinizle birlikte verilen kodları kullanınız. ( Komut  sms leri casus  telefonda gözükmeyecektir. )

Bir önceki yazımız olan İphone 4s Telefon Dinleme Yazılımı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

casus