E-Mail Takibi
E-Mail Takibi

E-Mail Takibi

Birçoğumuz anne babalarımızdan ya da çevremizdeki büyüklerimizden tanışma hikâyelerini duyarız. Çoğunluğunun hikâyesi benzer şekilde, bir mektupla başlar. Mektup, dönemin olanaklarına göre gayet normal bir iletişim aracı olsa da kelimelerin büyüsünden dolayı oldukça romantik satırların dile gelmesini sağlayabilir. Bir dönem insanların en özeline aracılık ve sırdaşlık eden mektuplar, günümüzde ne yazık ki eski popülaritesinde değildir. Bunun yerine çağımıza uygun olarak e-mail servisleri kullanılmaktadır. Bu servisler mektup işlevi gördüğü kadar, mektuplardan çok daha üstün özelliklere sahiptir. Daha pratiktir, daha hızlıdır, daha kullanışlıdır ve tamamen ücretsizdir. Bu sebeple önemli birçok yazışma e-mail servisleri üzerinden gerçekleştirilmektedir.

Mobil yaşantının hızla artması sonucu, akıllı telefonların da bu sürece uyumuyla artık gelen ve giden e-mailler birçok kullanıcı tarafından cep telefonları aracılığı ile kontrol edilmektedir. Bu sebeple e-mail takibi yapmak da bir casus telefon ile oldukça kolaydır. Casus telefon edinmek için casus yazılım olarak anılan bir telefon takip programı satın alarak takibin yapılmak istendiği akıllı telefona yüklenmesi yeterlidir. Kurulumu ve kullanımı oldukça kolaydır. Herhangi bir teknik bilgi gerektirmez. Hiç kimseden hiçbir yardım almadan kendiniz kolaylıkla kullanabilirsiniz. Sıfır şüphe üzerine çalışır, hiçbir şekilde takip ettiğiniz kişinin durumunun farkına varması mümkün değildir. Üstelik uzaktan kontrolle takip özelliği sayesinde istenilen yerden, istenilen zaman telefon takip devam eder. Herhangi bir kesinti yaşanmaz.

Telefon Takip Programı Özellikleri

Telefon takip programları aracılığı ile birçok telefon takip özelliğini bir arada kullanmanız mümkündür. GPS ile konum takibi özelliğini çalıştırarak dilediğiniz zaman takip ettiğiniz kişinin anlık konum bilgilerine ayrıntılı olarak ulaşabilirsiniz. Dünyanın en popüler sosyal medya uygulaması olan Facebook mesajlarına ulaşım seçeneğini tercih edebilir ya da Whatsapp takip yapabilirsiniz. Telefon kapalı konumda dahi olsa, cihazın standart donanımında yer alan mikrofonu kendiniz için çalıştırabilir ve ortam dinleme yapabilirsiniz. Bu program ile özelliklerini kullanmak için kesinlikle hiçbir ek donanım edinmenize ya da ek bir masrafa gerek yoktur. Dilerseniz tüm telefon konuşmalarını dinleyebilir, buna imkân yoksa görüşme kaydetme seçeneği ile tüm konuşmayı rahatlıkla kayıt altına alabilirsiniz.