Casus Telefon Takip

Casus Telefon Takip
Casus Telefon Takip

İnsanlar doğası gereği meraklı varlıklardır. Bir başkasının neler yaptığını, kimlerle neler konuştuğunu merak ederler. Bu yüzden birçok insan sosyal medyada oldukça aktiftir. İş kendi hakkında konuşulanlara ve düşünülenlere gelince merak artar ve farklı yollar denenmeye başlar. Telefon takip programları da bu ihtiyacı gidermek üzere tasarlanmıştır.

Telefon dinleme, görüşme kaydetme gibi temel özelliklerin dışında birçok ek özelliğe de sahiptir. Casus fotoğraf kaydı yapabilme imkânı sayesinde dilediğiniz zaman takip ettiğiniz telefonun kamerasından fotoğraf çekebilir, gizli video kaydetme işlemi yapabilirsiniz. Ortam dinleme özelliği sayesinde telefonun açık konumda olmasına bile gerek kalmadan takip ettiğiniz kişinin bulunduğu ortamdaki sesleri anlık olarak dinleyebilir, dilerseniz ses kaydı alabilirsiniz. Telefonun rehberine ulaşabilir, hangi numara hangi isimle kaydedilmişse öğrenebilirsiniz. Whatsapp, Viber, Line, Skype, Hangout, Kik, Hike gibi popüler sosyal mesajlaşma uygulamaları üzerinden iletilen ve alınan tüm içeriğe eksiksiz olarak ulaşabilirsiniz. Facebook mesajlarına ulaşım özelliği ile de Facebook gibi dünya genelinde 2 milyardan fazla kullanıcısı bulunan devasa bir sosyal ağ üzerindeki içeriklere kolaylıkla ulaşmanız mümkün. Ayrıca isterseniz ayrıntılı olarak SMS ve arama kaydı takibi de yapabilirsiniz. Kim, ne zaman aramış, kaç dakika konuşulmuş, hangi mesajlar atılmış gibi sorularınıza net cevaplar alabilirsiniz. İsterseniz telefonda bulunan tüm resim, video ve ses kayıtlarına da ulaşabilirsiniz. Üstelik tüm bunları sizin erişiminize açılacak olan uzaktan kontrol paneli sayesinde gerçekleştirebilirsiniz. Hiçbir teknik bilgi gerektirmez, kimseden yardım alma ihtiyacı duymazsınız. Tüm bunları yaparken de takip ettiğiniz kişi herhangi bir şüphe duymaz.

Telefon Takip Kimler İçin Yapılabilir?

Kimler için isterseniz telefon takip yapılması mümkündür. Tek ihtiyacınız takip etmek istediğiniz kişinin bir akıllı telefon sahibi olmasıdır. Bu akıllı telefon, yüklenecek olan casus yazılım ile bir casus telefon hâline dönüşecektir. Performansını yakından takip etmek istediğiniz çalışanlarınız için şirket telefonlarınıza, ihtiyaçlarına anında cevap verme ihtiyacı duyacağınız bakmakla yükümlü olduğunuz ya da bakıma muhtaç aile büyüklerinizin telefonuna, sizi aldattığından şüphelendiğiniz eşinizin ya da sevgilinizin telefonuna, tehlikelerden korumak istediğiniz çocuğunuzun telefonuna bir telefon takip programı yükleyerek aklınızdaki soruları giderebilir, özlemini çektiğiniz rahat uykulara kavuşabilirsiniz.