Casus Telefon Takip
Casus Telefon Takip

Casus Telefon Dinleme

İnsanlar çok çeşitli amaçlarla başkalarını takip etme yoluna başvurabilirler. Günümüzde insanı takip etmek için ise en etkili, en masrafsız ve en kolay yol o insanın telefonunu takip etmektedir. Çünkü telefonlar, günümüzde insanların en yakınındaki arkadaşları olmuştur ve bir başka arkadaşları ile iletişim kurmak için dahi çoğu zaman yüz yüze görüşmek yerine bir telefondan yardım almayı tercih etmektedirler.

Her yaştan, her cinsiyetten birçok kadın ve erkek aklını kurcalayan sorulara yanıtlar bulmak için telefon takip yoluna başvururlar. Unutkanlık temelli çeşitli hastalıklarla mücadele eden anne ya da babalarının her an yanında olmak isteyip de olamayanlar, dış etkiye açık olan çocuklarının neler yaptıklarından haberdar olmak isteyen ve bu şekilde çocuklarını dünyanın kötülüklerinden korumak isteyen anne ve babalar ile eşinin kendisini aldattığından şüphelenen veya değişen hâl ve tavırlarına anlam veremeyenler durumun ne olduğunu anlamak adına bir casus yazılım kullanarak telefon takip yoluna başvururlar. Kimi zaman iş dünyasında patronlar ya da yöneticiler de çalışanlarını yakından takip etmek amacıyla şirket telefonları için telefon takip programı edinme yoluna başvurabilirler.

Telefon Takip Programı Özellikleri

Birçok telefonun marka ve modeline uyumlu casus yazılım bulunmaktadır. Birkaç dakika içinde istenilen telefona yüklenebilmekte ve kolaylıkla kullanabilmektedir. En önemli özelliği takip edilen kişinin hiçbir şekilde bu durumdan haberdar olamıyor olmasıdır. Ayrıca uzaktan kontrolle takip özelliğine de sahiptir. Bu sayede uzaktan erişim sağlayabileceğiniz bir panel sayesinde istediğiniz zaman, istediğiniz yerden takibe devam edebilir, bu sayede takibinizi yönetebilirsiniz.

Telefon takip programı ile telefon dinleme yapabilirsiniz. Görüşmeleri anlık olarak dinleyebilir, isterseniz görüşme kaydetme özelliği ile konuşmanın tamamını kayıt altına alabilirsiniz. GPS ile konum takibi yapabilir, anlık olarak noktasal konum bilgilerini görebilirsiniz. Telefonun rehberine ulaşabilirsiniz. Telefon kapalı dahi olsa ortam dinleme özelliğini etkinleştirebilir, takip ettiğiniz kişinin bulunduğu ortamda konuşulanları anlık olarak dinleyebilirsiniz. Ayrıntılı olarak arama ve SMS kayıtlarını görüntüleyebilirsiniz. Casus fotoğraf kaydı yapabilirsiniz. Facebook mesajlarına ulaşım özelliği sayesinde bu yolla yapılan tüm konuşmalara, ayrıca gelen ve giden tüm fotoğraf, video, ses kaydı, dokümanlara ulaşabilirsiniz.