Ortam Dinleme Yazılımı
Ortam Dinleme Yazılımı

Android Ortam & Telefon Dinleme Yazılımı

Android işletim sistemlerine uyumlu olarak çalışan ortam ve telefon dinleme paketi  kredi kartı ile 12 ay eşit taksit ile satın alabiliyorsunuz.Program sadece ofislerimizde yazılım mühendislerimiz tarafından üretilir, sizin tarafınızdan telefona yüklenir, herhangi bir şekilde uzaktan mesaj sistemi ile yüklenemez

Bu program ile uzaktaki bir telefonun gün içinde yapmış olduğunu tüm telefon görüşmelerini dinleyebilir. Ortamda bulunan sesleri kayıt edebilirsiniz. Yazılım yüklü olduğu telefonda sim kart değişikliği olsa bile program yeni numarada çalışmaya devam edecektir. Sim kart değişikliğinde sizlere kısa mesaj ile sim kart değişikliği bilgisi iletilmektedir.

Ortam dinleme özelliği şu şekilde çalışmaktadır, sizin önceden tanımlamış olduğunuz numaradan ortam dinleme yazılımı yüklü hedef telefonu aradığınızda telefon otomatik olarak zil sesi çalmadan, ekran ışığı yanmadan gizli bir şekilde açılır ve o ortamda bulunan sesleri dinlemenizi sağlar.

Ortam dinleme ve programın diğer özelliklerinde hedef telefonu aradığınız zaman hiç bir şekilde zil çalınması ,erkan yanıp sönmesi durumu olmaz. Bunların haricinde hedef telefonun faturasında numaranız gözükmez.Sizde hedef telefonu önceden tanımlamış olduğunuz numara ile gizli bir şekilde arayarak çift taraflı yapılan görüşmeye canlı olarak dâhil olursunuz.

Yazılımın ödemesini havale yada kredi kartı ile 12 ay eşit taksit imkanı ile satın alabiliyorsunuz. İsterseniz yerinde kurulum desteği de alabilirsiniz