25 Mayıs 2013
Model:
Haber
Comments: 0

nokia-6inclik-bir-akilli-telefon-tanitabilir-4666663_400Dev ekranlı bir zeki telefon üretme planları olduğu uzunca bir zamandır bilinen Nokia casus telefon  bu hedefine ne zaman ulaşacak?

Bir zamandır bu senenin bitiminde 6inç ekrana sahip dev ekranlı bir zeki telefonu tanıtacağı söylenen Nokia’nın bu noktadaki hedefine ulaşması azıcık daha ertelenmiş görünüyor. Şu sıralar cihaz üzerinde çalıştığı söylenen Nokia’nın şuanda de yepyeni aleti 2014′ün ilk çeyreğinde tanıtacağı argüman edildi.

Elbette ki bütün bunlar birer söylenti fakat arkası da pek yararsız değil. Nokia‘ya yakın kaynakların da doğruladığı bu bilgi, Nokia yöneticilerinin farklı konuşmalarında da dile gelmişti daha bir önce .Tahminler ise Nokia’nın kocaman bir Windows Phone güncellemesini bu şekilde bir telefonla kutlayacağı yönünde.

Yüksek çözünürlüklü bir ekrana sahip olması beklenen telefon amaçlı yapılan 6inç söylemleri de bir hayli mühim zira şuan amaçlı 4.5inç üstü bir Winows Phone aleti ile karşılaşmadık. Zati 6inçin üstünde boyutlandırılmış ekrana sahip modellerin de sayısı çok değil. Şu anne kadar yanlızca Huawei Ascend Mate ve Samsung Galaxy Mega 6.3 bu hedefe ulaşan modeller oldu. İlerleyen günlere yepyeni Nokia modeline üstüne daha çok ayrıntı ortaya çıkmış olacaktır diyerek düşünüyoruz  .

Bir önceki yazımız olan ABD 'Telefon Dinlemeyi' Savundu başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

casus