20 Mayıs 2013
Comments: 0

mesaj-takipNokia Mesaj Takip Programı Izleme Etmek İstediğiniz Şahsın Telefonuna Gelen Ve Giden Mesajların Birer Kopyasının Gizli Bir Biçimde Sizin Çökertme Telefonunuza Gelmesini Sağlar. Çok Çok Mesajlaşmayı Tercih Eden Yakınlarınızın Bu Durumu Sizi Huzursuz Ediyorsa, okia Mesaj Takip Programı Tam Size Gereğince .okia Mesaj Takip Programı Alınan Ve Gönderilen Bütün Mesajların Birer Kopyasını Size Gönderirken Amaç Telefonun Gelen Ve Giden Kutusunda Asla Yer Almaz. okia Mesaj Takip Programı  İle Eşinizi, Sevgilinizi, Çocuklarınızı, Personellerinizi, İş Ortaklarınızı, Gizli Bir Biçimde Izleme Edebilirsiniz.

 

 

Bu Hafta Sms Izleme Yazılımı Alan Bütün Müşterilerimize 50 TL Değerindeki Sezleniş Izleme Yazılımı Hediye !!

Çağrı Izleme Yazılımı İle Sms Izleme Yazılımını Yüklediğiniz Telefondan Arama Yapıldığında Ya Da Herhangi Bir Arama Geldiğinde Amaç Telefonun Görüştüğü Numaralara Çabucak Size Kısa Mesaj Olarak Bildirilecek, An Itibariyle okia Mesaj Takip Programı  ısmarlama Ederseniz Bu Yazılımı Bedava Olarak Tarafınıza İletilecektir.

Nokia Mesaj Takip Programı Üstünde Gelen Anne Özellikler

Sms Takip
Gümüş Kart Takip
Sezleniş Takip
Uzaktan Kontrol

Nokia Mesaj Takip Programı Amaç Telefona Şarj İşlemi Çok Basittir . Izleme Etmek İstediğiniz Şahsın Telefonuna 1 Dakikalık İçinde Yükleyebilirsiniz.Telefon Kullanmasını Bilen Herkes Bu İşlemi Çok Kolay Bir Biçimde Gerçekleştirebilir. Yazılım Şarj Yöntemlerini Tam Detaylı Olarak Anladan Dökümanları Yazılımı Satın Aldığınızda Sitemizin Tasarruf Kılavuzu Bölümünden İndirebilirsiniz, Şarj Kılavuzu Ve Tasarruf Kılavuzları Yardımıyla Yazılımı Amaç Telefona Yüklerken Hiç Bir Zorluk Çekmeyeceksiniz

Nokia Mesaj Takip Programı Symbian İşletim Sistemine Sahip Olup, Uyumlu Telefon Modellerine Yüklenebilen Sertifikalı Bir Yazılımdır. Yazılımın Göndereceği Mesajların İçeriğinde, Gelen Ya Da Giden Mesajların Bütün Detayları, Ne Zaman Geldiğine Yada Gönderildiğine Dair Tarih Ve Saat, Gönderen Şahsın Numarası Yer Almaktadır. Bütün Bu Verilerin Hep Size Yazılım Tarafından Birer Kopya Durumunda Gönderilir. İletim Şekli Sms İle Olacağından Fark Edilmesi Mümkün Değildir.

Nokia Mesaj Takip Programı başka bir telefona aktarabilirmiyiz

Ödemenizi Devretme Eft İle Yaptığınızda Yazılımınız 2 Saat İçinde E-Posta Adresiniz Üzerinden Teslim Edilir. Ödemenizi Itibar Kartı İle Yaptığınızda İse, Tediye Onayınız Beklenir, Itibar Kartı Tediye Onayı Azami 24 Sürebilir, Ödemenizi Devretme Ya Da Eft Şeklinde Yaptığınızda Herhangi Bir Bekleme Süresi Yoktur Siparişiniz Derhal İşleme Alınır.

Nokia Mesaj Takip Programı  Satın Almak İçin İmei Numarası gerekli mi

Nokia Mesaj Takip Programı Lisanslı Bir Yazılımdır, Sms Izleme Yazılımını Yüklemeniz İçin, Yüklenecek Telefonun Dizi Numarası Yani İmei Numarası Gereklidir, Nokia Çökertme Telefonlarına Bu Konsept Yazılımların Yüklenmesi İçin İmei Numarasını Bilmeniz Şarttır, İmei Numarasını Amaç Telefonda *#06# Tuşladığınızda Karşınıza Çıkan 15 Haneli Numaradır.

Nokia Mesaj Takip Programı Mesajların Birer Kopyasını Bana Ne Biçimde İletiyor?

Nokia Mesaj Takip Programı  Yüklenmiş Telefon Gelen Ve Giden Mesajları Partner Zamanlı Olarak Sizin Numaranıza İletmesi İçin, Amaç Telefona Kendisinin Telefon Numaranızı Tanıtmanız Gerekiyor. Mesajların Kopyasını Gelmesini İstediğiniz Numarayı Uzaktan Amaç Telefona Kısa Mesaj Atarak Belirleyebilirsiniz Gönderceğiniz Sms Komutları Tamamiyle Gizlidir Ve Amaç Telefonda Kısa Mesaj Olarak Asla Gözükmez.

Bir Çok Sitede Değişik Fiyatlara Sms Izleme Yazılımı Bulunmaktadır Sizin Yazılımınız İle Farkı Nedir ?

Piyasada Birden Çok Sms Izleme Yazılımı Bulunmaktadır. Bu Cins Yazılımların Ne Yazık ki Markası Modeli Yoktur. Bu Nedenden Dolayı İyi Yazılımla Iyi Olmayan Yazılımı Sahiden Ayırt Etmeniz Neredeyse İmkânsızdır. Fakat Bu Konuyla Alakalı Size Bir Takım Bilgiler Verebiliriz Sizde Bu Şekilde Hangi Fiyata Ne Cins Bir Yazılım Almak Amacıyla Olduğunu Anlayabilirsiniz. Çoğu Çökertme Telefonu Izleme Yazılımların Uzaktan Idare Kodları Bulunmaktadır. Bu Kodlar Yardımıyla Uzaktan Amaç Telefonun Ayarlarını Kendisinin Telefonunuzdan Kısa Mesaj Atarak Değiştirebilir, Dilerseniz Yazılımı Durdurabilir Ya Da Tekrarlanması Çalıştırabilirsiniz.

Yazılım Satın Almadan Öncelik Olarak Yazılımın Idare Kodlarını Sorarak Hangi Yazılım Olduğunu Öğrenebilirsiniz. Örneğin 0000 Rakamıyla Başlayan Sms Izleme Yazılımları Kırık Yazılımlardır. Bir Çok Çökertme Telefonun da Sorunlu Çalışmaktadır. Yanlızca Tespit Edilmiş 2 – 3 Modelde Muntazam Çalışır.

Çok Yüksek Modellerde Kesinlikle Stabil Çalışmaz. *# İle Başlayan Sms Izleme Yazılımları Önceki Versiyondur Ve 3G Destekli Telefonlarda Ve Versiyonu 06/2009 Bir Sonra Olan Modellerde Problem Çıkarmaktadır.

Bizden Satın Alacağınız Sms Izleme Yazılımının Bütün Idare Kodlarını Siz Belirleyebilir, Dilerseniz Değiştirebilirsiniz. Sms Izleme Yazılımı Satın Alırken Kodları Değiştirme Yetkiniz Varsa !! Dilediğiniz Idare Kodlarını Kendini Belirleyebiliyorsanız Son Çıkan Sms Izleme Yazılımı Demektir. Bir Çok Sitede Bu Konuyla Alakalı Yazılım Bulmanız Mümkündür, Fakat Bu Kadar Detaylı Bilgi Hiç Bir Sitede Bulamazsınız, Zira Sitemizde İşini Ve Ne Sattığınız Bilen Profesyonel Bir Kadro İle Hizmet Vermekteyiz.

Sms Izleme Yazılımını Yükledigim Telefonun İçindeki Hat Degistiginde, Yazılım Çalısmaya Devamı Edermi?

Nokia Mesaj Takip Programı  Satın Aldığınızda Üstünde Eksra Olarak Gümüş Kart Izleme Yazılımıda Gelmektedir. Gümüş Kart Izleme Yazılımı Sms Takibi Yaptığınız Telefonun Üzerindeki Hat Değistiginde, Size Kendiliğinden Olarak Hattın Değistirildigini Tamlayan Bir Kısa Mesaj Atmasını Saglar. Bu Şekilde Telefona Takılan Bütün Hatların Numaralarınıda Öğrenebilirsiniz. Izleme Ettiginiz Şahsın İkinci Bir Hattı Olup Olmadığınıda Öğrenmiş Olursunuz.

Nokia Mesaj Takip Programı Yüklediğim Telefon Arızalanırsa Yazılım Boşa mı Gidecek?

Nokia Mesaj Takip Programı  Yüklediğiniz Telefon Arızalanması Durumunda Telefon Tamir Edilemiyecek Vaziyette İse Bilinmeyen Bir Telefon İçin Bedava Yazılım Istek Edebilirsiniz. Bedava Bilinmeyen Yazılım Isteği Süresi Yazılımı Satın Aldığınız Tarihden İtibaren 1 Sene Geçerlidir .

casus