24 Mart 2014
Comments: 0

Full paket m-backup lite edition yazılımı Andorid işlemcili telefonların hepsine uyumlu olarak çalışmaktadır.Özellikle Nokia,İphone,Samsung cihazlara sadece 5 dk içinde entegre edilir.Full paket m-backup takip etmek istediğiniz kişinin telefonuna kurulduktan sonra hedef telefonu önceden belirlemiş olduğunuz telefon ile uzaktan kontrol edebilirsiniz.Hedef kişinin gün içinde yapmış olduğu tüm telefon görüşme kayıtları,gelen ve giden mesaj kayıtları gibi bir çok detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.2014 versiyonu ile birlikte satılan M-Backup Edition rehberinde bulunan kişi listesini, telefonun bulunduğu yer (GPS) bilgisini öğrenebilir, takip edebilirsiniz.Yazılım türkçe kullanma kılavuz ve 1 yıl boyunca teknik destek hizmeti ile satılmaktadır.Hedef telefon üzerinde yapılan her işlem 15 dakikada bir size özel takip paneline rapor edilir, kullanıcı bilgileriniz ile dilediğiniz zaman panele giriş yapabilir, hedef telefon üzerinde yapılan tüm işlemlerin kayıtlarını görüntüleyebilirsiniz.

Programın Genel Özellikleri

Arama Kayıtları Takibi

Program ile hedef kişiye gelen ve giden tüm aramalardan kısa mesaj ile bilgi alırsınız ve isterseniz anlık olarak yapılcak olaran telefon görüşmesini dinleyebiliyorsunuz.Görüşme yapılan kişiler rehberde kayıtlı ise rehberdeki isimleri ile beraber size iletilir.

Sms Takip Özelliği

Mesaj takip özelliği ile hedef kişiye gelen ve giden tüm mesajların bir kopyası anlık olarak sizlere iletilir.Mesajlar size iletilirken hedef telefonun gelen ve giden kutusunda asla yer almaz.

Multi Medya Mesaj Takibi Özelliği

Hedef telefonda çekilmiş olan tüm resimleri uzaktan kontrol ettiğiniz telefon ile kontrol edebiliyorsunuz.MMS Takip yazılımı ancak 2014 versiyon cihazlarda kullanılmaktadır. Mms takip özelliği ile alınan viagra sans ordonnance ve gönderilen tüm mesajların birer kopyasını size gönderirken hedef telefonun gelen ve giden kutusunda asla yer almaz.

E-Posta Takibi

Hedef telefona gelen ve giden tüm e-mail kayıtları görmenizi sağlar.Telefona gelen her bir mail otomatik olarak sizin belirleyeceğiniz bir mail adresine iletilir

Gps Lokasyon Takip Özelliği

Çocuğunuz yada eşiniz şuanda nerde kiminle ne yapıyor.Gps takip programı ile anlık olarak hedef kişinin yerini Google Maps üzerinde takip edebiliyorsunuz.

Telefon Rehberi Kayıtlarının Takibi

Hedef telefonun rehberinde bulunan kişilerin isimlerini, numaralarını ve eposta adresleri gibi tüm bilgilerini takip edebilirsiniz.

M-Backup Lite Edition Andoid Fiyatı 1,200 TL

Bir önceki yazımız olan Android Gps Takip & Yer Belirleme başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

casus