10 Mayıs 2013
Comments: 0

iphone4s-casus-telefon1Apple iPhone Uyumlu Casus Telefon Yazılımı her model iphone telefona uyumlu olarak çalışmaktadır.Maxi yazılım güvencesi ile lisanlı olarak satışları devam eden İphone telefon dinleme programını kredi kartı ile 12 taksit imkanı ile satın alabiliyorsunuz.Dünyanın en iyi yazılımı olarak bilinmektedir.Hiç bir kopma donma olmadan telefon ile yapılan bütün görüşmeleri dinleye bilirsiniz.Sadece 30 Dk içinde Maxi yazılım ofislerinde yüklenen yazılım ile hedef kişi kimle nerde olursa olsun anlık olarak takip yapabiliyorusunuz.İphone telefon dinleme yazılımı yüklü olduğu servise gitme durumunda bile kesinlikle %100 çalışır ve hiç bir şekilde bulunamaz. GPS yer bilgilerini harita üzerinden nereye ait olduğunu kontrol edin.Şuan programımız Apple iPhone 2G, 3G ve 3GS modellerini desteklemektedir. Sadece iPhone cihazının çözülmüş (jeilbroken) ve 2.x veya 3.x versiyonlardan biri olması yeterlidir.

iPhone Dinleme Programı Özellikleri

Ortam Dinleme

İphone telefonunuza yüklenen full paket ile telefonun bulunduğu tüm ortamdaki konuşmaları dışardaki sesleri hepsini uzaktan dinleyebilirsiniz.Ortam dinleme özelliğini ister uzaktan kayıt altına alabilir ve daha sonra panelinizden takip edebilir isterseniz nalık olarak gizli bir kod ile telefona bağlarak telefonun hoparlör özelliğini aktif hale getirebilirsiniz.Ortam dinleme özelliği 7200 hz kalitesi yani en yüksek çözünürlükte kayıt etmektedir.

Telefon Dinleme

Programın en büyük ve en gelişmiş özelliğidir.Özellikle İphone telefonlarda kusursuz performans vermek adına kodlanmış bu özellik ile hedef kişi kimle konuşursa konuşsun anlık olarak bütün telefon görüşmelerini kayıt altına alabilir ve dinleye bilirsiniz.Hedef kişi dinlendiğini kesinlikle anlıyamaz.Ayrıca programın 2013 versiyonunda artık işinizde olduğunuz günler akşam evinize geldiğinizde bilgisayarınızın başında panelinizi açık hedef kişi kimle nerde konuştuğunuz anlık olarak görebiliyorsunuz.

Yer Tespiti

Ortam dinleme ve telefon dinleme özellikleri tamamda bunların yanında birde hedef kişi şuanda nerde olduğunu öğrenebilirsek çok süper olurdu.Artık çocuklarınızın anlık olarak nerde olduğunu sadece tek bir tıkla görebilirsiniz.İphone telefon dinleme programı sizlere Google Map üzerinden tam nokta atışı olarak artık telefonun yerini tespit edebiliyorsunuz.

Arama bildirimi

Casus telefona gelen ve giden aramaları anında kendi yönetici telefonunuzdan görebilirsiniz. Gelen ve giden arama geçmişini konuşma sürelerini tarih ve saat bilgilerini de detaylı olarak mail panelinizden de görebilirsiniz.

WhatsApp Mesaj loglarını Okuma

Yeni nesil akıllı telefonların popüler mesajlaşma programı Artık WhatsApp mesajlarınıda kaydeden tek yazılım Iphone Professionaldir.

SMS & Mesaj Takip

Program hiç bir sorun olmadan telefon ile atılan kısa mesajların anlık olarak bir kopyasını sizin belirleyeceğiniz bir mail adresine yollmaktadır Ayrıca telefona gelen kısa mesajlarıda anlık olarak görebiliyorsunuz.

%100 Gizli tespit edilemez

Carier-iQ Iphone profesyonel telefon menüsünde ve program listesinde görünmez ve asla tespit edilemez.

Nasıl Yüklerim ?

Telefon dinleme programları kesinlikle kısa mesaj yada intenret üzerinden bir dosya gönderilerek yüklenemez.Yazılımı yüklemek için mutlaka telefonu almanız ve Maxi Yazılımı Ofislerinden birine getirmek gerekliyor.Eğer kişinin kullandığı telefona yükleme yapacaksanız biz sizlere resimli yükleme klavuzu ve lisans numarası vereceğiz Kısa sürede yazılımı gizlice kurabilirsiniz.
Casus Telefonun Faydaları ?

Çocuklarınızın kimle nerde arkadaşlık yaptığını öğrenebilirsiniz ve kötü alışkanlıklar yapmasının önüne geçebilirsiniz.Sevgilinizi,Kocanızı yada nişanlınızın kimle nerde olduğunu anlık olarak ontrol edebilirken.Şirketinizdeki personelinize iş için verdiğini telefonlar ile ne yapıldığını anlık olarak takip edebilirsiniz.

Piyasadaki Ucuz Dinleme Yazılımlarından farkı nedir?

Özellikle intenret üzerinden telefon dinleme yazılımlarının satıldığı bir çok darklı web site vardır.Burda dikkatini çekmek istediğimiz en önemli nokta sitelerinden sabit numarası olmayan,ofis adresleri,şirketleri belli olmayan sitelere mutlaka güven duyulmamalıdırDinleme sonlandıktan sonra hedef telefonda 6-7 saniye donma meydana gelir. Dinlemeniz max 2,5 – 9,5 dakika arasında kesilir. (Telefon modeline göre ). Diğer Yazılımlarda telefon bozulması, kaybolması ve değişmesi durumunda ödediğiniz tutar yanacaktır. Başka telefona aktarım şansınız yoktur.
Garanti Şartları ve Taahhütname?
Tüm Dinleme Yazılımlarımız ömür boyu garantilidir.
Ödeme Şekli ?
Havale, Eft, mail order, paypal ve Tüm kredi kartlarına 12 ay taksit imkanı , Ptt ve Ups kargo ile kapıda ödeme

 

casus