24 Mayıs 2013
Comments: 0

iphone

İphone model tüm telefonlar için yazılmış olan ortam dinleme ve telefon dinleme yazılımı ile iPhone marka cep telefonları için geliştirilmiş,hedef telefona yüklenen yazılım ile birlikte telefon bulunduğu tüm ortamlarda sesleri otomatik olarak kayıt altına almaktdır.

Telefon dinleme programı ile telefon görüşmelerini çok basit bir yöntem ile dinleyebilirsiniz,bu yazılımı sadece yüklediğiniz telefonda kullabilirsiniz.Hedef telefon sim kart değişikliğinde sadece yazılım size sim kartı değişikliği uyerısı vermektedir ve yazılımın yüklü olduğu telefonda yeni takılan sim kartta dinleme yapılmaya devam eder.
Ortam dinleme özelliği şu biçimde çalışmaktadır, sizin önceden tanımlamış olduğunuz numaradan aranarak ortam dinleme özellği aktif duruma getirilir.Programın yüklendiği telefon hiç bir çağrı,ışık yanıp sönmeden telefonun hopörlerini uzaktan gizli bir şekilde açar.

Karşı tarafın faturasına arama kaydınız yer almaz ve herhangi bir ücret yansımaz, kontörlü hatlarda ise amaç telefondan asla kontör düşmeyecektir.
Telefon dinleme yazılım özelliği şu biçimde çalışmaktadır, amaç telefona bir arama geldiğinde ya da bir arama yapıldığında yazılım size gizlice kısa mesaj gönderir. Mesajın içeriğinde aranılan ölçü ya da gelen aramaya ait ölçü ve hangi ölçü ile görüşmeye başlandığı bilgisi yer almaktadır. Sizde amaç telefonu önceden tanımlamış olduğunuz ölçü ile bilinmeyen bir biçimde arayarak çift taraflı yapılan görüşmeye aktif olarak dâhil olursunuz.

iPhone Platform Ve Telefon Dinleme Yazılının Desteklediği Modeller

iPhone 2G iPhone 3G iPhone 3GS iPhone 4G iPhone4GS iPhone 5

iPhone 4G ve 5 serisi telefon modelleri için yazılım sürümü 6.1.3′e kadar olan bütün sürümler desteklenmektedir.

Yazılım Türkçe tasarruf kılavuzu mevcuttur. Tasarruf kılavuzu yazılımı satın aldığınızda e-posta adresinize gönderilecektir. Ek Olarak öncelik olarak yazılımı satın saha müşterilerimiz sütun sitenin tasarruf kılavuzları bölümünden indirebilirler .

Bir önceki yazımız olan İphone Telefon Dinleme Programı başlıklı makalemizde iphone 5 telefon dinleme, iphone casus telefon ve iphone casus yazılım hakkında bilgiler verilmektedir.

casus