29 Temmuz 2013
Model:
Genel
Comments: 0

htc-casus-telefon

Carier-iQ tüm Htc telefon modelleri uyumlu bir şekilde çalışmaktadır.Programı Maxi yazılım ofislerinde yüklü olan Htc model telefonlarda nasıl çalıştığını görüp,test edip satın alabilirsiniz.Programın yüklendiği Htc telefonda hedef kişinin yapmış olduğu tüm telefon görüşmleri otomatik olarak kayıt altına alınır ve siz anlık olarak bu görüşmlerini dinleyemeseniz bile sizin için hazırlanmış server paketinde gün boyunca yapılmış olan tüm telefon görüşmelerini inceleyebilirsiniz.

Htc casus telefon 2013 versiyonu ile birlikte satılmaktadır ve hiç bir donma kopma olmadan anlık olarak hedef kişinin tüm telefon görüşmelerini net bir şekilde dinyebiliyorsunuz.Gelen ve gönderilen bütün mesajların, arama kayıtlarının rehberdeki isim bilgisiyle beraber bir kopyasını takip panelinize gönderir

Carier-iQ HTC casus ses kayıt programını en ideal fiyat ve yazılım garantisiyle firmamızdan 6-9-12 taksit imkanıyla satın alabilirsiniz.

HTC telefonu casus Sadece 60 saniye yüklemek için sürer. Kullanımı çok kolaydır artı tüm izleme ve izleme faaliyetlerinde bozulmamış gerçeğin garantilidir bu yüzden saptanamayan% 100′dür.

HTC telefon casus tüm erişim vermek ve gelen ve herhangi bir akıllı telefon giden tüm faaliyetlerini izler. Tüm SMS, arama günlükleri, kişiler, GPS konum ve hatta silinmiş dosyaları ve klasörleri tamamen size sunulacaktır! Kesinlikle hiçbir şey size gizli olabilir.

Casus HTC Dinleme Programı Özellikleri

Ortam Dinleme Ses Kaydı

Carier-iQ HTC casus ses kayıt programında isterseniz telefonun ortamındaki sesleri casus telefona kod göndererek ortamdaki sesleri kaydedilmesini sağlayıp, takip panelinizden dinleyebilirsiniz.

Arama Bildirimi

Casus telefona gelen ve giden aramaları hangi numarayla ne kadar süre konuştuğu ve rehberdeki isim bilgisiyle takip panelinizden görebilirsiniz.

Telefon dinleme ses kaydı

Carier-iQ HTC casus ses kayıt programı yüklü telefonda yapılan görüşmeleri otomatik olarak kaydeder isterseniz ses kayıtlarını takip panelinizden dinleyebilirsiniz.

SMS Takip & Mesaj Takip

Hedef telefona gelen ve giden tüm mesajların bir kopyası size geldiği gibi ayrıca panelinizede kayıt olarak aktabilirsiniz.Böylece panelizden 1 ay boyunca kimden nerden en çok mesaj geldiği gibi bir çok farklı detayı inceleme şansı

GPS Nokta Yer Tespit

Takip edilen casus telefonun bulunduğu bölgeyi size çok az yanılma payı ile nokta yer tespiti yaparak bulunduğu bölgeyi takip panelinizden görebilirsiniz.

Değişim Hakkı

Satın aldığınız Carier-iQ HTC casus ses kayıt programını başka bir telefona zaman sınırı olmaksızın ve ücretsiz aktarabilirsiniz.

 

Yazılımı Fiyatımız: 1500TL yerine 1250 TL

satin_al

Bir HTC telefonu casus yazılım kullanmanın gizli ve gizlilik, hiç kimse onlar üzerinde casusluk ediliyor düşünürler. Şimdi onlar konuştuğunuz kime ve hakkında neler konuştuğunu bulabilirsiniz. Uzakta GPS izleme kullanıyorsanız bile uzaktan HTC telefon izlemek.

Bir önceki yazımız olan Telefon Dinleme Programı Özellikleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

casus